• Taurunija

  Didmeninė prekyba sidabro gaminiais bei aksesuarais

  Taurunija

  Klaipėdos g. 29, Gargždai

  Darbo laikas: I-V 09:00-18:00,
  VI 09:00-14:00

  Minimagas
  Siūlė
 • Minimagas

  Rūbai visai šeimai!

  Minimagas

  P. Cvirkos g. 13B, Kęstučio g. 8 Gargždai

  Darbo laikas: I-V 09:00-18:00,
  VI 09:00-14:00

  Tauri dovana
  Taurunija
 • Tauri dovana

  Geriausios dovanos bet kokiai progai!

  Tauri dovana

  Kvietinių g. 7-7, Gargždai

  Darbo laikas: I-V 09:00-18:00,
  VI 09:00-14:00

  Siūlė
  Minimagas
 • Siūlė

  Specializuota audinių ir rankdarbiams skirtų reikmenų parduotuvė.

  Siūlė

  Klaipėdos g. 29, Gargždai

  Darbo laikas: I-V 09:00-18:00,
  VI 09:00-14:00

  Taurunija
  Tauri dovana

Apie mus

”Tauri dovana” – nuo 2003 m. Gargždų centre veikianti parduotuvė, kurioje rasite dovaną bet kokiai progai. Itin atidžiai atrenkame prekes, kurių čia šimtai: ”Dovanoje” rasite itališkų aukso ir sidabro gaminių, bižuterijos, rankinių laikrodžių, namų dekoro elementų (vazų, paveikslų ir kita), austų tautinių juostų ir įvairių suvenyrų su Gargždų heraldika (bokalų, gertuvių, taurių, oda trauktų užrašų knygelių ir pan.).

”Tauri dovana” – vienintelė pardoutuvė, į kurią reikės užsukti norint išrinkti dovaną bet kokiai šventei: vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams. ”Dovana” turi savo klientų, kurie kartais ateina ne pirkti, o tiesiog su pardavejomis pasidalinti dienos nauijenomis. Mes vertiname šiuos žmones, nes jų šiluma ir pasitikėjimas rodo, jog esame gera vieta apsipirkti, pardavėjos yra malonios ir mes dirbame teisinga linkme. Rankinius laikrodžius čia įsigysite už patrauklią kainą, o mes jiems suteiksime iki vienerių metų garantiją.

Aukso ir sidabro papuošalai gaminami iš aukščiausios kokybės metalų (aukso praba – 585, sidabro – 925). Pirkėjų ypač pamėgtos firmos „Bond“ kokybiškos piniginės. Jomis prekiaujame jau daug metų, o klientai, sunešioję senąją, grįžta pirkti tokios pačios firminės piniginės. Tautinės juostos gali būti audžiamos ir pagal individualius užsakymus, jose galite išausti Jūsų artimųjų vardus ar palinkėjimus. Tai ypač populiaru švenčiant tradicines lietuviškas vestuves – ant juostų audžiami piršlių, jaunavedžių vardai, vestuvių data. Rankų darbo juostos bus ne tik puiki dovana, tačiau ir šiltas įsimintinos šventes prisiminimas.Pageidaujantiems dovanas gražiai supakuojame.

Negalite išsirinkti? Parduotuvėje ”Dovana” siūlome dovanų čekius Jūsų norimai sumai. Dovanų čekiai galioja ir kitose UAB”Taurunija” valdomose parduotuvėse – t.y. ”Minimagas” ir ”Siūlė”.

Naujienos

2020-04-03

PARDAVIMAS PAGAL UŽSAKYMUS

Užsakymus priimame telefonu, el.paštu ir facebook puslapyje

Dėl dominančios prekės kreipkitės asmeniškai: atsiųsime prekių nuotraukas su aprašymais ir kainomis

Taurunija

Atsiliepimai

Laukiame Jūsų atsiliepimų