• Taurunija

  Didmeninė prekyba sidabro gaminiais bei aksesuarais

  Taurunija

  Klaipėdos g. 29, Gargždai

  Darbo laikas: I-V 09:00-18:00,
  VI 09:00-14:00

  Minimagas
  Siūlė
 • Minimagas

  Rūbai visai šeimai!

  Minimagas

  P. Cvirkos g. 13B, Kęstučio g. 8 Gargždai

  Darbo laikas: I-V 09:00-18:00,
  VI 09:00-14:00

  Tauri dovana
  Taurunija
 • Tauri dovana

  Geriausios dovanos bet kokiai progai!

  Tauri dovana

  Kvietinių g. 7-7, Gargždai

  Darbo laikas: I-V 09:00-18:00,
  VI 09:00-14:00

  Siūlė
  Minimagas
 • Siūlė

  Specializuota audinių ir rankdarbiams skirtų reikmenų parduotuvė.

  Siūlė

  Klaipėdos g. 29, Gargždai

  Darbo laikas: I-V 09:00-18:00,
  VI 09:00-14:00

  Taurunija
  Tauri dovana

Apie mus

”Siūlė” - tai Gargžduose 2002 metais įsikūrusi specializuota audinių ir rankdarbiams skirtų reikmenų parduotuvė. Iš pradžių parduotuvė vadinosi „Tauras“, tačiau po atsinaujinimo tapome moterims mielesne „Siūle“. Čia rasite itin platų audinių pasirinkimą – nuo ploniausių audinių užuolaidoms iki storo velveto ar šifono ypatingiems siuviniams – parduotuvėje bet kuriuo metu yra šimtai skirtingų audinių rūšių. Prekiaujame sintetiniais, maišytais ir natūralaus pluošto audiniais. Įmonės darbuotojai ypatingai rūpinasi savo klientėmis, mes visada atsižvelgiame į Jūsų pastabas ir prašymus, todėl „Siūlėje“ audinių ir reikmenų asortimentas pritaikytas tik Jums, mielos moterys. Parduotuvėje taip pat galite įsigyti patalynės, rankšluosčių, staltiesių.

                                                          

„Siūlė“ – maža parduotuvė, sukurta Jūsų patogumui: nusiperkate audinį, išsirenkate užtrauktukus, sagas, juosteles – viskas vienoje vietoje. Taip jūs sutaupote laiko ir nereikalingo lakstymo per įvairias parduotuves.

Mūsų pardavėjos – kvalifikuotos siuvėjos, todėl patars bet kokiu Jums rūpimu klausimu. Mėgstančioms įvairius rankdarbius – siuvinėti, megzti, siūti, velti ar gaminti papuošalus – ”Siūlė” - pati tinkamiausia vieta. Nesvarbu, ar užsiimate rankdarbiais savo malonumui, ar esate šios srities profesionalas – parduotuvėje rasite viską, ko geidžia Jūsų širdis. ”Siūlėje” yra įvairiausių spalvų ir rūšių siūlų – mezgimo, nėrimo, siuvinėjimo: vilnonių, pusvilnės, šilko, bambuko, medvilnės ir kitų. Jei nerasite Jūsų trokštamos prekės, parduotuvės darbuotojos mielu noru ją užsakys ir atveš tik Jums. Mes stengiames, kad mūsų parduotuvėje rastumėte ne tik gamybos priemones, mes norime, kad čia rastumėte šilumą, kurią perduosite savo mezginiams ar siuviniams. Per ilgus darbo metus suformavome savo klienčių ratą, kurių teigimu ”Siūlė” – ne parduotuvė, tai – moterų laimės minutėlės”.

Mūsų prekės:

 • Užuolaidos: dieninės (žakardai, šifonai, organza) ir naktinės portjeros
 • Medvilniniai audiniai: drobė, satinas, kartūnas, marlė, flanelė, kanva (siuvinėjimui). Lininiai audiniai pakuotei, drabužiams. Vilnoniai audiniai – puikiai tiks tiek vyriškiems, tiek moteriškiems kostiumams. Kiti įvairūs mišrios sudėties ir sintetiniai audiniai. Pamušaliniai poliesterio ir viskozės audiniai. Prekiaujame ir neaustine medžiaga – įvairiais sinteponais. 
 • Įvairūs mezgimo siūlai ir galanterija 
 • Siuvinėjimo siūlai ir galanterija 
 • Priedai: sagos, užtrauktukai, aplikacijos, segtukai, spaudės, kaspinai, pinikai, kutai, atlaso, organzos ir medvilninės juostelės.
 • Įvairiausi stiklo, mediniai ir sintetiniai karoliukai, pusbrangiai akmenys, grandinėlės ir kabliukai bižuterijos gamybai 
 • Patalynė, rankšluosčiai, staltiesės ir servetėlės, klijuotės, įvairių raštų pledai ir lovatiesės.

Norite originalių užuolaidų, tačiau nemokate siūti? Jūsų patogumui „Siūlėje“ dirba profesionalios siuvėjos, kurios sumodeliuos ir pagal Jūsų pageidavimus pasiūs bet kokio tipo užuolaidas. Užsukite ir mes padėsime Jums papuošti Jūsų namus.

”Siūlė” taip pat tiekia dekoratyvines medvilnės ir sintetines juosteles, pinikus, aplikacijas, karoliukus ir įvairius siuvimo reikmenis siuvykloms, esančioms Vakarų Lietuvoje. Pas mus didžiulis šių smulkmenų pasirinkimas, kokio nerasite didžiuosiuose prekybos centruose įsikūrusiose parduotuvėse.

Teikiame paslaugas:

 • rubų taisymas
 • Spaudžių įdėjimas, įkalimas(naujiena!) 

Negalite išsirinkti? Parduotuvėje ”Siūlė” siūlome dovanų čekius Jūsų norimai sumai. Dovanų čekiai galioja ir kitose UAB”Taurunija” valdomose parduotuvėse – t.y. ”Minimagas” ir ”Tauri dovana”.

Naujienos

2023-03-23

Dar daugiau TIULIO spalvų

Pasipildėme lentynose minkšto tiulio dar keletą spalvų.
Taurunija

Atsiliepimai

Danutė iš Gargždų: Jei reikia kokio "niekelio": sagos, užtrauktuko, lopelio, juostelės ar virvelės, sagtelės ar kitokio užsegimo,  visada randu Jūsų parduotuvėje. Siuvėja iš Klaipėdos vis pagąsdina: "-tokio nebūna, tikrai niekur negausi". O pas Jus VISADA randu !!!