• Taurunija

  Didmeninė prekyba sidabro gaminiais bei aksesuarais

  Taurunija

  Klaipėdos g. 29, Gargždai

  Darbo laikas: I-V 09:00-18:00,
  VI 09:00-14:00

  Minimagas
  Siūlė
 • Minimagas

  Rūbai visai šeimai!

  Minimagas

  P. Cvirkos g. 13B, Kęstučio g. 8 Gargždai

  Darbo laikas: I-V 09:00-18:00,
  VI 09:00-14:00

  Tauri dovana
  Taurunija
 • Tauri dovana

  Geriausios dovanos bet kokiai progai!

  Tauri dovana

  Kvietinių g. 7-7, Gargždai

  Darbo laikas: I-V 09:00-18:00,
  VI 09:00-14:00

  Siūlė
  Minimagas
 • Siūlė

  Specializuota audinių ir rankdarbiams skirtų reikmenų parduotuvė.

  Siūlė

  Klaipėdos g. 29, Gargždai

  Darbo laikas: I-V 09:00-18:00,
  VI 09:00-14:00

  Taurunija
  Tauri dovana

Gaminių priežiūra

Kiekvienas, įsigijęs jam patikusį papuošalą, turėtų atsiminti, kad jo nederėtų dėvėti dirbant fizinį darbą, naudojant chemines medžiagas ar būnant aplinkoje, turinčioje net ir labai mažas agresyvių medžiagų koncentracijas - papuošalų kokybė gali nukentėti nepataisomai.
Sidabras turi savybę chemiškai reaguoti su ore esačiais sieros junginiais, ypač drėgnoje aplinkoje, dėl ko sidabro gaminiai gali smarkiai patamsėti, pajuoduoti.
Kasdien dėvintiesiems sidabro papuošalus reikėtų dažniau plauti juos muiliname vandenyje su keletu lašų amoniako.Reikėtų atsargiai elgtis plaunant juvelyrinius gaminius su įdėklais iš turkio, koralų, gintaro, perlų. Jų nereikėtų merkti į plovimo tirpalą. Šis patarimas netiks juodinto/ tamsinto sidabro gaminiams valyti. Amoniakas ar kitos sidabrui valyti skirtos priemonės paveiks dekoratyvinį sidabro sulfido plėvelės sluoksnį, gaminys gali būti sugadintas.
Labai lengvi, plonasieniai ar ažūriniai gaminiai neturi būti dėvimi ten, kur dėl neatsargumo galėtų būti paveikti mechaniškai, nes ir nedidelis mechaninis poveikis gali deformuoti, sulaužyti ar kitaip jį sugadinti. Juvelyrinių dirbinių iš sidabro, ypač grandinėlių, nepatartina dėvėti prakaituoti linkusiems ar gausiai kosmetikos bei parfumerijos priemones, vaistinius odos gydymo tepalus naudojantiems asmenims, nereikėtų sidabrinių gaminių laikyti ir polietileno maišeliuose. Šiose priemonėse esantys net ir nedideli sieros junginių kiekiai baltą sidabro paviršių pavers pilku ir neišvaizdžiu dėl susidariusio juodo sidabro sulfido. Druskingas ir jodo junginių turintis jūros vanduo taip pat yra sidabro gaminių priešas.
Sudėtingi grandinėlių pynimo automatai, naudojamos plonasienės juostelės ir itin mažo diametro vielos leidžia pagaminti lengvas, tačiau visiškai neatsparias bet kokiam mechaniniam poveikiui grandinėles. Lieti ar kitaip pagaminti plonasieniai žiedai lengvai įtrūksta sujungimo vietose ir deformuojasi,
galvaninės dangos, deimantiniais šlifavimo įrenginiais šlifuotas paviršius dėvint nusitrina netolygiai, todėl gaminys netenka prekinės išvaizdos.
Tuščiaviduris gaminys negali būti dėvimas kiekvieną dieną, nes tikėtina kad netyčia užkliuvus galima jį lengvai deformuoti.
Siūlome įsigyti specialę servetėlę, kuri yra impregnuota cheminėmis medžiagomis. Jinai gerai nuvalo ir tamsintą, ir baltą sidabro gaminį. Papuošalas atgauna savo pirminę spalvą, blizgesį.

Naujienos

2023-03-21

Apsilankykite Rulis.lt el.parduotuvėje

Siuvimui ir mezgimui, audiniai, užuolaidos
Taurunija

Atsiliepimai

Laukiame Jūsų atsiliepimų